Nie sprzedajemy wody

W trosce o dobro Klienta, wyrażającej się w szczególności dbałością o Jego finanse, zdrowie i czystość środowiska, postanowiliśmy oferować nasze produkty w najbardziej skoncentrowanej postaci – czyli w proszku. Dodając zalecaną ilość wody, fachowcy przyrządzają mieszankę bezpośrednio na placu budowy.

W większości przypadków zawarta w produktach woda przebywa tysiące kilometrów, zanim produkty te zostaną otwarte i wykorzystane. W gotowych (rozrobionych) produktach udział wody wynosi do 60, 70, a nawet 90%.

Średnia cena wody w Polsce wynosi 1 grosz za litr. Czy warto płacić za wodę, jej transport, załadunek i rozładunek, jeżeli możemy tego uniknąć?

Jest jeszcze jeden ważny argument. Produkty gotowe (czyli rozrobione z wodą) zawierają konserwanty, których obecność sprawia, że przez pewien, krótki czas – określony umieszczoną na opakowaniu datą przydatności do użycia –  zachowują one względną świeżość, choć zdecydowanie właściwiej dobranym w tym przypadku będzie określenie - nie psują się. Po tym czasie praktycznie nie nadają się one do użycia, ponieważ tracą swe właściwości fizyczne.

Naturalne Produkty BioTynk dzięki temu, że nie zawierają wody i nie potrzebują konserwantów, nawet po wielu latach wciąż zachowują  taką samą świeżość i właściwości, jakie posiadały w dniu ich wyprodukowania.

 

Życie w zgodzie z naturą zawsze się opłaca!

 

Pozostałe zalety produktów marki BioTynk